Підготовка до КРОК 3

Test krok3

ІНФОРМАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ НА КАФЕДРАХ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД ДІЇ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО КАРАНТИНУ

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020р «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVD-19» та наказів №43 та №44 по Вінницькому Національному медичному університету ім. М.І. Пирогова від 11.03.2020 та 13.03.2020 року, на період дії загальнонаціонального карантину навчання на кафедрах Факультету післядипломної освіти переведено на дистанційну форм навчання. Організація дистанційного навчального процесу на кафедрах передбачає використання лекційних презентацій, матеріалів тематичних методичних розробок, тестових завдань, ситуаційних задач, які розміщені на сайтах кафедр Факультету післядипломної освіти ( http://fpo.vnmu.edu.ua/), а також виконання індивідуальних завдань, які будуть надіслані на електронну адресу надану слухачами курсів при заповненні анкети.


У зв’язку з чим реєстрацію на курси підвищення кваліфікації буде здійснено дистанційно: заповнену анкету (завантажити бланк анкети), перелік документів (завантажити перелік документів) та квитанцію сплати за навчання на відповідних курсах (завантажити реквізити для сплати) необхідно надіслати сплаченою послугою кур’єрської пошти (наприклад Нова Пошта) з доставкою в деканат Факультету післядипломної освіти м. Вінниці чи м. Хмельницького.

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації, які подають документи в м. Хмельницькому на адресу: вул. Водопровідна 8/1, м. Хмельницький, Славковій Олені Василівні, тел.: 0382 650228, моб. 0983451940. В інспектора деканату можна отримати контактний телефон кураторів курсів на відповідній кафедрі.    

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації, які подають документи в м. Вінниці на адресу: вул. Данила Галицького, 60, 5 гуртожиток ВНМУ ім. М.І. Пирогова, м. Вінниця, Адаменко Валентині Володимирівні, тел.: 0432 661326, моб. 0977029815. В інспектора деканату можна отримати контактний телефон кураторів курсів на відповідній кафедрі.

Конференція «Перинатальні інфекції, потенційні ризики для вагітної, плода та новонародженого. Мультидисциплінарність допомоги з позиції гінеколога, педіатра і сімейного лікаря»

 

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

ІМЕНІ М. І. ПИРОГОВА

 

КАФЕДРА ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ

 

ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

 

ВНМУ ім. М. І. ПИРОГОВА

 

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Громадська організація «Асоціація педіатрів Хмельниччини»

 

Громадська організація «Асоціація акушерів і гінекологів Хмельниччини»

vnmu3

 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

«Перинатальні інфекції, потенційні ризики для плода та новонародженого. Мультидисциплінарність допомоги»

Детальніше: Конференція «Перинатальні інфекції, потенційні ризики для вагітної, плода та новонародженого....

Безперервний професійний розвиток

Система безперервного професійного розвитку (БПР) для лікарів - це сучасний підхід до професійного вдосконалення лікаря. Замість формального навчання лікарі будуть постійно розвивати свої компетенції.

Принцип безперервного навчання фахівців сфери охорони здоров’я давно є поширеною практикою в розвинутих країнах Європи, Америки та Азії, зокрема у Великій Британії, США, Польщі, Чехії, Швеції, Сінгапурі та інших. Для  українських лікарів такий компонент почне діяти вже з 2019 року.

Детальніше: Безперервний професійний розвиток

Стосується кожного лікаря: МОЗ офіційно запускає систему безперервного професійного розвитку

Прес-служба МОЗ України офіційно повідомила про впровадження системи безперервного професійного розвитку для лікарів та надає детальне роз’яснення щодо змін!

Що зміниться для лікарів?

  1. Щорічне навчання

Стара система передбачала, що лікар за рік до атестації (яка проводилась як мінімум один раз на 5 років) повинен пройти обов’язкові 4-х тижневі курси, так званий передатестаційний цикл, а в період між передатестаційними циклами міг  практично не брати участь в освітніх заходах. Відсутність чітких вимог до збалансованості освітніх навантажень, призводила до того, що три роки після атестації були часом “відпочинку” від професійного вдосконалення.

Тепер лікар буде проходити навчання щорічно. Це дозволить йому бути конкурентним  та отримувати нові навички одразу після появи цих технологій та практик на ринку.

Детальніше: Стосується кожного лікаря: МОЗ офіційно запускає систему безперервного професійного розвитку

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про проведення науково-практичного семінару для сімейних лікарів та педіатрів 26.01.2019

 

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ім. М.І.ПИРОГОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.01.2019                                     м. Вінниця                             № _____

Про проведення науково-практичного

семінару для сімейних лікарів та педіатрів

 

 

У відповідності до інформаційного листа від 27.12.2018р про Регіональний науково-практичний семінар на тему «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку», який планується провести 26.01.2019р з 10.00 до 16.00 в Обласній філармонії, вул. Хмельницьке шосе,7 м. Вінниця, в рамках програми «Безперервного професійного розвитку сімейного лікаря і педіатра», зобов’язую:

  1. Завідувачам кафедр: внутрішньої та сімейної медицини, (завідувач д.мед.н., проф. Чорнобровий В.М.), кафедри терапії з курсом загальної практики та сімейної медицини, (завідувач д.мед.н., проф. Осовська Н.Ю.), педіатрії №1 (завідувач д.мед.н., проф. Яблонь О.С.), педіатрії №2 (завідувач д.мед.н., проф. Дуднік В.М.), дитячих інфекційних хвороб (завідувач д.мед.н., проф. Незгода І.І.), пропедевтики дитячих захворювань та догляду за хворими дітьми (завідувач д.мед.н., проф. Булат Л.М.), забезпечити явку на вищезазначений науково-практичний семінар викладачів кафедр,лікарів інтернів першого та другого років навчання, аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
  2. Завідувачам кафедр призначити відповідальних осіб для формування списків учасників семінару від кафедр. Списки надіслати в електронному вигляді заступнику декана післядипломної освіти доц. А.Г.Якименко на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14.01.2019р.
  3. Інформувати Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації про проведення регіонального науково-практичного семінару з рекомендаціями залучення до участі в ньому сімейних лікарів та педіатрів міста і районів області. Відповідальні заступники декана ФПО, доц. Довганюк І.Е.
  4. Розмістити програму науково-практичного семінару на сайті Факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Відповідальний заступник декана ФПО доц. Якименко О.Г.

5. Контроль за виконання розпорядження покласти на проректора з науково - педагогічної (лікувальної) роботи д.мед.н., проф. Погорілого В.В.

 

Ректор, академік НАМН України                           професор В. М. Мороз

 

20190109 173741

Офіційний веб-сайт МОЗ України

top logo ua

_____________Статистика_____________