З 1965 по 1967 роки навчався в клінічній ординатурі на кафедрі акушерства та гінекології Чернівецького медичного інституту.

З 1967 р. працював акушером – гінекологом Хмельницького пологового будинку, Хмельницької обласної лікарні, Кам’янець – Подільської міської лікарні ім. В.І.Леніна.

В 1974 р. був призначений на посаду головного лікаря Хмельницького пологового будинку.

З 1981 по 1985рр. - робота в Народній Республіці Конго на посаді керівника групи радянських медпрацівників та головного лікаря пологового будинку в м. Браззавіль, НРК.

В 1984 р. нагороджений почесною грамотою Президіуму Верховної Ради Радянського Союзу.

З1986 р. продовжувавпрацювати головнимо лікарем Хмельницького пологового будинку.

З 1988 р. – навчання в заочній аспірантурі.

В 1989 захистив кандидатську дисертацію на тему “Профілактика післяопераційних ускладнень у хворих міомою матки”.

В 1990 р. присвоєно почесне звання Заслужений лікар Української РСР.

З 1995 р. працює на кафедрі акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова.

В 2000 р. присвоєно Вчене звання Доцента кафедри хірургічних дисциплін факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І.Пирогова.