У 1994 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-метаболічні порушення при гострих кишкових інфекціях у дітей раннього віку та методи їх корекції», в 2005 році - докторську дисертацію на тему «Токсоплазмозна інфекція у дітей: оптимізація діагностики та лікування».

Стаж роботи за фахом - 25 років, педагогічний стаж - 25 років. Кваліфіковано читає лекції з педіатрії.

Автор співавтор 153 друкованих робіт (в т.ч. 2х підручників, 1 монографія, 2 навчальних посібників), 2 протоколів, 8 патентів на винахід.

Член Вченої ради Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Протягом 25 років займає посаду позаштатного обласного дитячого інфекціоніста Хмельницької області. Має вищу категорію з педіатрії та дитячих інфекційних хвороб. Активний організатор і учасник багатьох наукових форумів - обласних, всеукраїнських науково-практичних конференцій, товариств педіатрів, інфекціоністів.

Нагороджена «Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України» (2005), "Подякою мера м. Нетішина" (2008), «Жінка року» в номінації лікар (2007), «Орденом Нестора Літописця» (2010).