Пилюйко Наталія Василівна

Доцент кафедри, Пилюйко Наталія Василівна - в 1982 р. закінчила педіатричний факультет Одеського медичного інституту ім. Н.І. Пирогова. З 1983 по 1998 рр. працювала практичним лікарем. 1998-2000 рр. - Клінічна ординатура на кафедрі педіатрії ФПО ВНМУ. З 2000 по 2008 р. асистент, а з 2008 року - доцент кафедри педіатрії ФПО ВНМУ.

У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Соматотипологічних та серологічні маркери хронічного пієлонефриту у дітей старшого шкільного віку». Наукове звання - доцент (з 2008 р.).

Стаж роботи за фахом - 30 років. Лікар вищої категорії. Педагогічний стаж - 13 років. Кваліфіковано читає лекції з педіатрії.

Автор і співавтор 39 друкованих робіт (в т.ч. видані 2 навчальних та 2 методичних посібника), 2 патенти на винахід.

Член асоціації педіатрів країн СНД, член атестаційної комісії по розбору дитячої смертності при Хмельницькому обласному департаменті охорони здоров'я, нагороджена дипломами І та ІІ ступеня на наукових конференціях молодих вчених.