Філик Анатолій Володимирович

Доцент кафедри, Філик Анатолій Володимирович в 1967 році закінчив педіатричний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова. Після закінчення інституту працював лікарем педіатром у Волинській області. З 1979 року до цього часу працює на кафедрі педіатрії ФПО Вінницького національного медичного університету, спочатку на посаді асистента, а з 1987 року – доцента. В 1982 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Соціально-гігієнічні основи підвищення якості лікувально-профілактичної допомоги дітям першого року життя».

Лікар вищої категорії. Автор та співавтор 64 друкованих робіт. Завідувач учбової частини кафедри. Здійснює лікувальну і консультативну роботу в Хмельницькій обласній дитячій лікарні.