Одарчук Ірина Володимирівна

IMG 20200505 104939

Асистент кафедри, кандидат медичних наук, Одарчук Ірина Володимирівна закінчила ВНМУ ім. М. І. Пирогова в 2011 р. У 2011-2013 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія». На підставі захисту магістерської наукової роботи у 2013 році Одарчук І.В. закінчила магістратуру за спеціальністтю “Педіатрія”, захистила магістерську роботу на тему “Клініко-діагностичні особливості гострого пієлонефриту у дітей раннього віку” науковий керівник д.мед.н., проф. Токарчук Н. І. Присвоєний кваліфікаційний ступінь магістра медицини з відзнакою.

У 2013 році на конкурсній основі Одарчук І. В. вступила до аспірантури з відривом від виробництва на кафедру педіатрії ФПО ВНМУ імені М.І. Пирогова. 14.03.2018 р. - захистила кандидатську роботу на тему: "Клініко-патогенетичні особливості пієлонефриту на тлі міхурово-сечовідного рефлюксу у дітей раннього віку." - науковий керівник д.мед.н., проф. Токарчук Н. І.

З грудня 2016 року до теперішнього часу працює на посаді асистента кафедри педіатрії, акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М. І. Пирогова. Лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії. Здійснює лікувальну роботу на базі нефрологічного відділення ХОДЛ. Автор та співавтор 32 друкованих робіт.