Дистанційна освіта

Підготовка до КРОК 3

Test krok3

Останні накази та правові матеріали

Осовська Наталія Юріївна

 291A5798Завідувач кафедри терапії, д.мед.н., професор Осовська Наталія Юріївна

Детальніше: Осовська Наталія Юріївна

Дубовий Олександр Хомич

1

професор кафедри, доктор медичних наук

Дубовий Олександр Хомич закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова в 1965 році. З 1965 року навчався в клінічній спец. ординатурі, 1967-1970 рр. в аспірантурі, 1980-1983 рр. – докторантура. У 1981 році захистив кандидатську дисертацію «Порівняльна ефективність комплексної терапії ревматизму в залежності від активності процесу». У 1989 році захистив докторську дисертацію «Діагностичне-прогностичне значення функціональної оцінки активності сполучної тканини при ревматоїдному артриті». З 1985 року – доцент кафедри факультетської терапії, з 1991 року – професор кафедри факультетської терапії Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова.

Детальніше: Дубовий Олександр Хомич

Юзвишина Олена Володимирівна

2

доцент, кандидат медичних наук

Юзвишина Олена Володимирівна закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова в 1994 році. Навчалась в магістратурі, аспірантурі. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію «Підвищення ефективності та безпеки фармакотерапії кордароном ішемічної хвороби серця, ускладненої частими рецидивами миготливої аритмії, за допомогою метопрололу». З 2001 року працювала асистентом курсу клінічної фармакології ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Детальніше: Юзвишина Олена Володимирівна

Шпілевська Марія Максимівна

5

доцент, кандидат медичних наук

Шпілевська Марія Максимівна закінчила педіатричний факультет Вінницького медичного інституту в 1967 р. Навчалась в аспірантурі. По 1979 рік працювала лікарем–педіатром відділення торакальної хірургії Хмельницької обласної лікарні. У 1976 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Пошук антидепресантів серед похідних бензофурану». 1979 - 1981 роки - асистент кафедри педіатрії ФУЛ. З 1982 року працює на кафедрі терапії ФУЛ, з 1987 р. - доцент кафедри терапії ФУЛ (м. Хмельницький) ВНМУ.

Детальніше: Шпілевська Марія Максимівна

Ігнатова Людмила Борисівна

6

доцент, кандидат медичних наук

Ігнатова Людмила Борисівна закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту в 1973 р. Працювала лікарем-пульмонологом в Хмельницькій обласній лікарні. В 1985 році обрана за конкурсом на посаду асистента кафедри терапії ФУЛ (м. Хмельницький). У 1990 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Диспансерізація хворих на хронічне неспецифічне захворювання легень, що проживають в сільській місцевості». З 1993 року працює доцентом кафедри терапії ФПО.

Детальніше: Ігнатова Людмила Борисівна

Хомовський Віктор Васильович

8

асистент, кандидат медичних наук

Хомовський Віктор Васильович закінчив лікувальний факультет Вінницького державного медичного університету в 2000 р. Навчався в клінічній ординатурі, аспірантурі. В 2007 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вертеброгенні предиктори артеріальної гіпертензії, диференційно-діагностичні критерії та особливості лікування». В 2007 році обраний за конкурсом на посаду асистента кафедри терапії ФПО (м. Хмельницький). Кількість друкованих робіт – 29.

Детальніше: Хомовський Віктор Васильович

Онишко Віктор Володимирович

10

асистент

Онишко Віктор Володимирович закінчив лікувальний факультет Тернопільського медичного інституту в 1975 р. Працював лікарем-пульмонологом в Хмельницькій обласній лікарні. В 1980 році обраний за конкурсом на посаду асистента кафедри терапії ФУЛ (м. Хмельницький). Наукова робота Онишка В.В. присвячена проблемам пульмонології, торакальної хірургії та ендоскопічної бронхології. Кількість друкованих робіт – 36.

Детальніше: Онишко Віктор Володимирович

Савіцька Юлія Володимирівна

11

асистент

Савіцька Юлія Володимирівна закінчила лікувальний факультет Буковинського державного медичного університету в 2009 р. Навчалась в клінічній ординатурі, аспірантурі при Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова.

Детальніше: Савіцька Юлія Володимирівна

Офіційний веб-сайт МОЗ України

top logo ua

_____________Статистика_____________