Дистанційна освіта

Останні накази та правові матеріали

Дубовий Олександр Хомич

професор кафедри, доктор медичних наук

Дубовий Олександр Хомич закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова в 1965 році. З 1965 року навчався в клінічній спец. ординатурі, 1967-1970 рр. в аспірантурі, 1980-1983 рр. – докторантура. У 1981 році захистив кандидатську дисертацію «Порівняльна ефективність комплексної терапії ревматизму в залежності від активності процесу». У 1989 році захистив докторську дисертацію «Діагностичне-прогностичне значення функціональної оцінки активності сполучної тканини при ревматоїдному артриті». З 1985 року – доцент кафедри факультетської терапії, з 1991 року – професор кафедри факультетської терапії Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова.

З 1997 року – завідувач кафедри терапії з курсом загальної практики та сімейної медицини ФПО (м. Хмельницький) ВНМУ. Наукова робота О.Х. Дубового присвячена проблемам ревматології. О.Х. Дубовий є автором 189 наукових праць. Під керівництвом О.Х. Дубового захищено 1 докторська і 2 кандидатських дисертацій. О.Х. Дубовий здійснює консультативну допомогу у ревматологічному відділенні Хмельницької міської лікарні та військового госпіталя.