Історія кафедри

Згідно з Постановою Ради Міністрів України від 22.09.1977 року за №870 1979 року в м. Хмельницькому розпочав роботу факультет удосконалення лікарів Вінницького медичного інституту. Кафедру хірургії, як і факультет, відкрито в 1979 році професором Миколою Петровичем Чорнобровим. Головними клінічними базами стали хірургічні відділення Хмельницької обласної та міської лікарень та Хмельницький обласний онкологічний диспансер. Першими співробітниками кафедри були доктор медичних наук, професор М.П. Чорнобровий – завідуючий кафедрою, асистенти кандидати медичних наук Ю.О. Нахліс, Ф.П. Міщенко, І.О. Козак. З 1981 року на кафедру хірургії прийшли асистенти М.Г. Соболь, Л.М. Бриндіков. Короткий період на кафедрі хірургії працював професор М.І. Селезінка.