Розклад інтернів

Історія кафедри

Курс стоматології кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова

загальна

Колектив курсу стоматології

Історія

Кафедра стоматології в структурі факультету післядипломної освіти Вінницького медичного інституту ім. М. І. Пирогова почала працювати в 1979 році в м. Хмельницькому.

Першим завідувачем кафедри був кандидат медичних наук, доцент Мільман Ілля Володимирович.

З 1984 по 1985 рік посаду завідувача обіймала кандидат медичних наук Верігіна Алла Дмитрівна.

З 1985 кафедру очолював кандидат медичних наук, доцент Савранський Філіп Захарович.

У 1990 році на посаду завідувача кафедри стоматології була призначена кандидат медичних наук, доцент Добровольська Маріамна Костянтинівна.

З 1996 року, внаслідок реорганізації факультету післядипломної освіти, підвищення кваліфікації та спеціалізацію стоматологів здійснює курс стоматології кафедри хірургії.

З 2004 року курс стоматології очолює кандидат медичних наук, доцент Чепель Лілія Іванівна.