Горбатюк Ольга Григорівна

gorbatyk

Горбатюк Ольга Григорівна, 1972 року народження, закінчила з відзнакою лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту в 1995 році.

Горбатюк Ольга Григорівна вступила до магістратури на кафедру акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова в 1995 році, після закінчення Чернівецького державного медичного інституту (Диплом з відзнакою ЛР № 001557 від 23 червня 1995 року) .

Після закінчення магістратури (диплом з відзнакою ДМ № 005487 від 20 жовтня 1998 року) вступила до аспірантури, яку також проходила на базі кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова. В лютому 2002 році у спеціалізованій вченій раді Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: „Міома матки. Доклінічна діагностика. Генетичні та імуно-гормональні аспекти” (рішення президії ВАК України від 12 червня 2002 року. Диплом ДК №015090).

З вересня 2011 року О.Г. Горбатюк працювала на посаді асистента, а з 2015 року на посаді доцента кафедри акушерства та гінекології ФПО. У 2017 році отримала вчене звання доцента (атестат доцента АД № 000335 від 12.12.2017).

О.Г. Горбатюк була активним виконавцем НДР кафедри 2008-2013 рр. та 2014-2018 рр., успішно проводить учбово-методичну та наукову роботу з лікарями-інтернами та лікарями післядипломної освіти, приймає активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, з’їздах лікарів акушерів-гінекологів.

О.Г. Горбатюк атестована на вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності акушерство та гінекологія. Спеціалізується у галузі ендокринної гінекології, зокрема у питаннях ендокринного непліддя та менопаузальних порушень. Є куратором відділення оперативної гінекології КНП «Хмельницький міський перинатальний центр».

О.Г. Горбатюк є автором та співавтором 70 наукових публікацій, в тому числі: 41 фахової статті, 12 клінічних лекцій, 4 науково-методичних посібників, 1 підручника, 1 рацпропозиції, 4 патентів на корисну модель, 7 свідоцтв на авторський твір.

Є секретарем Асоціації акушерів-гінекологів Хмельницької області.