Герич Олена Хомівна

gerych

Асистент кафедри Герич Олена Хомівна, 1975 р.н., Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю „Лікувальна справа” в 1998 р. Фахівець з кольпоскопії та лапаро-гістероскопії

Герич Олена Хомівна, кандидат медичних наук, лікар акушер гінеколог вищої категорії, 1975 року народження.

Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М. І. Пирогова в1998 році за спеціальністю лікувальна справа. В 2000 році закінчила інтернатуру за спеціальністю акушерство і гінекологія.

З 2007-2010 року навчалась в аспірантурі на кафедрі загальної та біологічної хімії ВНМУ ім. М.І. Пирогова. У 2010 році достроково захистила кандидатську дисертацію на тему: «Окислювальні та кон’югаційні реакції біотрансформації ксенобіотиків за умов метаболічних порушень, індукованих цукровим діабетом та високожировою дієтою» за спеціальністю медична біохімія у спеціалізованій Вченій раді Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України.

Є фахівцем у питаннях кольпоскопії та гістероскопії.

Має 17 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних фахових наукових виданнях.

Є співавтором навчального посібника для лікарів «Кольпоскпія в лікуванні та діагностиці захворювань шийки матки».