Загальна інформація

Кафедра терапії з курсом загальної практики та сімейної медицини ФПО розташована на базі Хмельницької міської лікарні, також базами кафедри є Хмельницька обласна лікарня та Хмельницький обласний кардіологічний диспансер. На сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри нараховує 11 викладачів, в тому числі 1 доктор та 8 кандидатів медичних наук.

На кафедрі проходять післядипломну підготовку лікарі-інтерни по спеціальності «внутрішні хвороби», «загальна практика-сімейна медицина». Проводиться підготовка лікарів на циклах спеціалізації по терапії та сімейній медицині. Щороку відбувається підготовка лікарів-терапевтів, сімейних лікарів та лікарів-кардіологів на передатестаційних циклах.

Клінічним і науковим напрямком кафедри є вивчення змін та оптимізація підходів до надання медичної допомоги пацієнтам з кальцифікацією клапанів серця в поєднанні з іншими серцево-судинними захворюваннями, вивчення патогенетичних паралелей у цих пацієнтів з різними метаболічними чинниками, вивчення предикторів прогресування міокардіальної дисфункції та розвитку ускладнень.